ZARZĄD FUNDACJI

Dr Joanna Ożarowska,

Dr Joanna Ożarowska, fundator i prezes fundacji diaMEtor. Zarazem adwokat i mediator przy Sądzie Okręgowym w Katowicach. Wykładowca akademicki. Jest inicjatorem i organizatorem kilku aukcji charytatywnych z których całkowity dochód został przekazany na rzecz dzieci z Katowickiego Domu Dziecka Zakątek. Z jej inicjatywy zostały zorganizowane aukcje charytatywne: „Śląsk i nie tylko”, „Pastelowy Śląsk”, „Fortuna Śląskiem się toczy”, „Z przymrużeniem Śląska”, które odbywały się w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej.

Dr Grzegorz Nancka, wiceprezes fundacji, wykładowca akademicki.  Prawnik, mediator, Współorganizator akcji charytatywnych. Inicjator wydarzeń promujących postawy prospołeczne. Uczestnik licznych konferencji,
a także autor publikacji naukowych.