Siła Śląska to KOBIETA w Koronie Śląska!

SIŁA ŚLĄSKA TO KOBIETA W KORONIE ŚLĄSKA! Oto hasło nr 3. nowego wydarzenia organizowanego przez Fundację Diametor!
Będziemy przedstawiać Wam sylwetki kobiet zawodowo związanych ze Śląskiem, które reprezentować będą różne branże zawodowe m.in. służbę zdrowia, służbę mundurową, górnictwo, kulturę, branżę kreatywną czy motoryzacyjną.
Kobiety, które przetrwały w tym trudnym okresie pomagając i wspierając innych, którym też na pewno czasami się nie chciało i miały dość! Ale nie poddawały się i pokazywały nam, że pasją, determinacją oraz zaangażowaniem mogą osiągać sukcesy nawet w czasie kryzysu.
Jutro przedstawimy Wam kolejne szczegóły naszego wydarzenia.😊
Dlatego nie zapomnijcie śledzić naszego FB🧐
ps: jeżeli Wy również znacie kobiety ze Śląsku, które wyróżniają się swoją działalnością i działają na rzecz integracji, rozwoju społeczeństwa to dajcie nam znać w komentarzach!❣️
Do zobaczenia jutro 

🙂

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POZNAJ NOMINOWANE! https://fundacjadiametor.pl/korona-slaska/

Dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy sytuacji, tym którzy pracowali często dzień i noc dla naszego bezpieczeństwa, i tym którzy nie zapominali o drugim człowieku, chcielibyśmy im jako Fundacja diaMEtor serdecznie podziękować, ofiarując KORONĘ ŚLĄSKA. 

KORONA ŚLĄSKA ma na celu pokazanie wielopłaszczyznowej integracji pokoleniowej, poprzez którą zbudować można trwały pomost współpracy i współdziałania w walce o lepsze jutro. Zainicjowana przez Fundację diaMEtor akcja ma nie tylko stanowić okazję do wyrażenia wdzięczności za pracę w dobie zagrożenia epidemiologicznego, ale również podkreślić wartość poszczególnej jednostki ludzkiej jako części społeczeństwa. Chcemy pokazać Śląsk, w nowej perspektywie, w postaci mapy która opowiadać będzie historię każdej jednostki. Każdy odnajdzie siebie na tej mapie, ponieważ będzie jej częścią i zarazem swoistą perłą w KORONIE ŚLĄSKA. Pragniemy podkreślić, że praca każdego człowieka, była tak samo ważna, a dzięki zbudowanej płaszczyźnie integracji, przyczyniła się do przetrwania trudnych chwil epidemii. Poszczególnych ludzi, wszystkich razem i każdego z osobna symbolizują puzzle, z których składa się nasza mapa. Na mapie próżno szukać podziałek geograficznych, ponieważ jej idea łączy się z pojęciem człowieka i w taki sposób też należy ją interpretować. Nasze podziękowanie złożone poprzez przygotowanie tej wyjątkowej mapy, mają na celu umocnić ideę wielopłaszczyznowej integracji, która jest jednym z podstawowych celów Fundacji diaMEtor. Równoległym celem akcji jest zebranie środków dla Podopiecznych Domu Dziecka „Zakątek” w Katowicach.

Przewiń do góry