Cele fundacji

Celem Fundacji jest integracja międzypokoleniowa w innowacyjnym ujęciu. Poszukiwanie talentów, osób z umiejętnościami branżowymi wśród seniorów, wykorzystanie ich wiedzy i doświadczenia dla aktywizacji dzieci z Domów Dziecka. Fundacja w ten sposób będzie pomagać im wejść w nowe życie.

Naszą intencją jest również organizowanie warsztatów szkoleniowych poprzez osoby starsze dla dzieci z Domów Dziecka, na przykład warsztatów projektowania, z zakresu grafiki, informatyki, designu, fotografii, malarstwa czy prawa, przygotowujących do zawodu, przyszłego dorosłego życia i wyboru drogi życiowej naszych podopiecznych

Co robimy?

Aktywizacja i integracja osób starszych

Poprzez organizowane spotkania,
seminaria i warsztaty Fundacja chce umożliwić Seniorom rozwijanie ich pasji i zainteresowań.

Zwiększenie wiedzy na temat nowych technologii

Seniorzy i osoby starczę muszą mieć większą wiedzę na temat bezpieczeństwa nowych technologii oraz zachęcenie do różnego rodzaju aktywności społecznych.

Integracja pokoleniowa

Dzieci, młodzież i seniorzy! dzieci,
Uważamy bowiem, iż międzypokoleniowa współpraca może przynieść znaczące rezultaty.

Bądź ForeverYoung!

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Bądź nie znalazłeś wszystkich informacji na naszej stronie? NAPISZ DO NAS! Wypełnij formularz poniżej i skontaktuj się z nami. Niezwłocznie się do Ciebie odezwiemy.

Ten formularz jest nie dostępny.